ogrodzenie palisadowe

Ogrodzenia palisadowe

Szukasz solidnego i eleganckiego ogrodzenia?

Ogrodzenie palisadowe będzie najlepszym wyborem! Palisada urzeka wyglądem i funkcjonalnością. Świetnie komponuje się z nowoczesną architekturą. Jej szlachetna forma interesująco podkreśla także klasyczne budownictwo. Proponujemy ogrodzenia w różnych modelach i wariantach kolorystycznych. Dzięki temu można je łatwo dopasować do elewacji i stylu posesji.

System palisadowy od początku do końca wykonujemy w naszej firmie. Pracujemy z troską o każdy detal. Szczególną wagę przywiązujemy do zabezpieczeń antykorozyjnych. Osobiście montujemy ogrodzenia na miejscu inwestycji. Dzięki temu konstrukcje z DRANPOLU wyróżniają się klasą i wyjątkową jakością.

Ogrodzenia z palisady są wytrzymałe, eleganckie i stabilne. Ich estetyczny minimalizm pozwala na wszechstronnie zastosowania. Doskonale nadają się do ogradzania domów, osiedli mieszkaniowych, obiektów przemysłowych czy użyteczności publicznej.

Czym wyróżnia się ogrodzenie palisadowe?

Podstawowe cechy ogrodzenia z palisady:

 • ponadczasowy, minimalistyczny design,
 • odporność na szkodliwe warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne,
 • sztywność, trwałość i wytrzymałość konstrukcji,
 • wysoki poziom ochrony i bezpieczeństwa,
 • stopień przezierności zależny od indywidualnych upodobań.

Palisada prezentuje się stylowo i estetycznie. Bardzo ciekawie wygląda też w połączeniu z innymi rodzajami ogrodzeń – np. gabionami. Jeśli poszukujesz inspiracji – zajrzyj do galerii wykonanych przez nas projektów.

Informacje techniczne.

Nasze przęsła, bramy i furtki palisadowe:

 • produkujemy z atestowanej stali o odpowiednich parametrach,
 • dostępne profile: 60x20, 80x20, 100x20, 120x20 i profil w kształcie litery C o wymiarach 200x20,
 • elementy w pierwszej kolejności są spawane,
 • później cynkowane ogniowo,
 • następnie malowane proszkowo w naszej lakierni proszkowej,
 • montaż przęseł odbywa się za pomocą nitowania.

Ile kosztuje ogrodzenie z palisady?

Koszty systemu są bardzo zróżnicowane. Cena ogrodzenia palisadowego zależy przede wszystkim od takich czynników jak:

 • wielkość i ukształtowanie posesji,
 • wzór i kolor przęseł,
 • sposób montażu.

Aby ułatwić klientom podjęcie decyzji zapewniamy bezpłatny pomiar i wycenę. Pomagamy w wyborze idealnego modelu dla konkretnej posesji. Dotrzymujemy uzgodnionych terminów. Nasze ogrodzenia to doskonały wybór, którego na pewno nie będziesz żałować!

Na co trzeba zwrócić uwagę wybierając ogrodzenie?

Metalowe ogrodzenie to z reguły inwestycja na wiele lat. Podczas zakupu zależy wziąć po uwagę wiele kwestii.
Należą do nich przede wszystkim:

 1. Jakość wykonania: istotne są parametry określające wytrzymałość i stabilność konstrukcji. Użyte materiały powinny być odporne na korozję, szkodliwe warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne. Ogrodzenie musi być trwałe i solidne. Zyskujemy dzięki temu komfort użytkowania i brak konieczności kosztownych prac konserwacyjnych.
 2. Lokalizacja posesji: rodzaj ogrodzenia w dużej mierze zależy też od umiejscowienia nieruchomości. Posesje przy ruchliwych ulicach warto odgrodzić kryjącymi płotami chroniącymi przez hałasem, kurzem i spojrzeniami przechodniów.
 3. Ukształtowanie terenu: płaskie i stosunkowo twarde podłoże nie wymaga specjalnych zabiegów przed instalacją ogrodzenia. Płoty metalowe mogą być postawione bezpośrednio ponad gruntem. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku nierównego czy grząskiego terenu. Ogrodzenia wymagają wówczas fundamentowania bądź stosowania podmurówek betonowych lub klinkierowych.

Galeria ogrodzeń palisadowych

Ogrodzenie z palisady jest alternatywą dla ogrodzeń tradycyjnych. Zapraszamy do obejrzenia galerii, gdzie prezentujemy wykonane przez nas prace. Wzory są ponadczasowe, nie wyjdą z mody przez wiele kolejnych lat. Jesteśmy w stanie wykonać dowolne ogrodzenie palisadowe na indywidualne zamówienie.

Skontaktuj się z Nami!

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania prosimy wypełnić poniższy formularz
lub skontaktować się telefonicznie.